Annyira béna vagyok, hogy az előző bejegyzésemben elcsesztem a linkeket. Hehhe. Na és persze azt csak kézzel lehet javítani és miért ne MOST ne működjön a Freeweb ftp elérése. Szóval majd javítok rajta.
Annyira béna vagyok, hogy az előző bejegyzésemben elcsesztem a linkeket. Hehhe. Na és persze azt csak kézzel lehet javítani és miért ne MOST ne működjön a Freeweb ftp elérése. Szóval majd javítok rajta.