Illatokból. Ugyanis BeeJudy meg Angyalka moziba mennek, méghozzá a Dirty Dancing 2-re, amire nekem alapból nem jutna eszembe elmenni, pedig hogy imádtam az eredetit, BeeJudy azonban már másodszor nézi meg, s mindketten teljesen befújták magukat parfümmel, dezodorral, ami van. Ja és idén nyáron az a policy, hogy nincs bekapcsolva a légkondi, s csak ablakon lehet szellőztetni. Most elmennek és én hatalmas kereszthuzatot fogok művelni, mert megfájdul a fejem a túl erős illatoktól. Szerintem ezt a páromtól tanultam, ugyanis az ő orrához képest egy vadászkutya smafu.