Mi a fenéért van az embereknek irodai telefonjuk, ha sose veszik fel amikor csöng? A mobiljukat meg nagyon titkolják és nem lehet őket elérni. Különben is csak kóddal lehet mobilt hívni, ha meg sokáig (3 percnél többet) beszélek valakivel, akkor fizetnem kell érte. Emilt meg azért nem akarok küldeni, mert személyesebb jellegű a probléma, semhogy annak írásos nyoma maradjon, pláne a szoftver szupervájzor mailboxában. Pedig direkt rákérdeztem tegnap délután a kollegájánál, hogy dolgozik. Azóta hívom szinte folyamatosan. GRRR
Mostanában annyit telefonálgattam meg emilezgettem, hogy az már sokk… s addíg, amíg fönök vagyok, több munkával de nem kiemelt fizetéssel anyagiaskén igenis nyöszörögni fogok ezek miatt. Mert legalább ennyi kell.