A diplomaosztók sose egyszerűek. Annak idején az enyimmel is volt egy sor gond. Most a párom van soron. Először is tegnap derült ki, hogy félretájékoztatták, mert eddig 10 nappal későbbi időpontot tudtunk és pont a hétvégén kezdtük el szervezni, hogy a család mikor hogy és miért érne rá. Mert nem elég ugye a diploma, de most lesz meg a csúcstalálkozó is. Mármint én szüleim meg anyósjelölték az ország két végiből 6 év után személyesen találkoznának.