Eléggé szeretném fejbekólintani az Empire olvasóit, akik szavaztak.
Hogy lehetett első helyre Kiera Knightley-t kihozni? Mi benne a szexi? Hol látták már szexinek? Tényleg szép volt itt meg ott. De hogy maga mögé utasítsa Angelina Jolie-t és még jó pár embert?
Most nézegettem végig az ehavi Empire mellékletét és kicsit füstölögtem a helyezéseken. Én másképp csináltam volna az első kb 20 helyet. A többi meg belefér.
2 Comments
Mondjuk, ha már a Knightley meg a Jolie között kéne választani, akkor inkább az elöbbi.
Meg azért szép nő, illetve korát tekintve inkább, leánka 😉
Nem vitatom, hogy szép, de nem szexis, mer azért karizmája nem igazán van