Az utcasarkon, amiről egyszer a mögöttem jövő yuppie pár megbeszélte, hogy étteremsor lesz, már hónapok óta átalakítják a volt ruhaüzletet. Egy idő után kiderült, hogy étterem lesz belőle, majd megjelent a felirat is, hogy kávézó. Ma reggel elmentem mellette, és nyitva volt. Gondoltam, veszek egy cappucino-t, kipróbálom. Mikor fizetni akartam, közölték, hogy mint első vevőnek, ingyen járt a kávé. Ha ezt tudom, valami komolyabbat rendelek. Bíztattak, hogy járjak vissza. Végülis elég nagy hely, kivételesen kényelmes asztalokkal, még az is meglehet, hogy megteszem néha, bár nem a világ legolcsóbb helye.
1 Comment
Szia, bocsesz, nem szorosan simul a bejegyzés témájára, de hát ideírom. Valami miatt nem jön át a munkahelyemi tűzfalon a blogod, így csak néha tudlak olvasni, de kiplakátolnálak a falamra, “odahaza” sok újjjjé!-vi csókok. Greta