Nah most hozták vissza V kollega gépét, adatostul. Tegnap ugyanis hívást kaptam a Toronyból, hogy nyugtassam meg az aggódó cseh típusút a dokumentumait visszanyerték. Épp megy a bekötés. Tegnap este sikerült, bár csak hajszál híján lekésni a gyűlést. Ugyanis 18 óra 44-kor még csak összepakoltak. Képesek voltak több mint egy órát értekezni. Felszlalomoztunk a lakáshoz és várom majd az írásos értesítőt a történtekről. Éjszaka meg olyan szerelmi sokszögest álmodtam, hogy nyugodtan eladhatnám szappanoperának.