Úgy látom még mindig bajos az egész internet dolog, tűzfal és hasonlók miatt. Hol vagyok, hol nem. Megírok egy postot, mire felírnám, leszakadok a hálóról hülye üzeneteket kapok. Ráadásul leszedtek valami spam szűrőt is a szerverről ami eddig úgy ahogy működött, ugyanis egyetlen éjszaka alatt 51 levelet kaptam, annak ellénre, hogy már több százas a junk mail listám. Ráadásul most éppen arról folyik a levelezés, hogy amihez eddig marhára ragaszkodtak a számítástechnikusaink, nevezetesen, hogy egy szobában lakjanak a szerverrel, most megváltozott a véleményük és szívesen a mi valamelyik irodánkba tennék azt. Elképesztő.