Végleges

Jövő hétfőig nem megyek dolgozni. A doki megnyugtatott, egy ilyen izé, ami nekem van, eltarthat 7-10 napig is, úgyhogy még időben vagyok. Azért legalább orrsparyt meg egy másik köptetőt irattam fel, csak a megnyugtatás miatt, hátha tényleg sikerül gyorsítani valamit a gyógyuláson.
Azért hétvégén megyek és meglátogatom Adrit. Már nagyon mászik, meséli az anyja, mint a csík, és feláll, sőt legújabb, hogy elenged mindent és pár másodpercre élvezi, hogy meg tudja magát tartani a két lábán.
Egyébként annyira készültem, hogy időben fogom beadni a jelentkezésemet továbbtanulásra, már január végén, erre tessék, jövő héten van február 15 és ma vettem csak meg a jelentkezési lapokat. Néhány embernek meséltem már arról, mit találtam ki, mit szeretnék megpróbálni, de azt hiszem, bent majd csak akkor fogom közölni, ha fel is vettek.

Hasonlók

424

2 Comments

  1. Jobbulást és a felvételihez egy kalappal. 🙂 Majd okosíts ki minket is. 😀