Nem volt egy igazán egy produktív hónap, meg kell mondani. Ráadásul tegnap, miután jól kiderült, hogy nem utazom külföldre, bánatomban egy csomó mindent rendeltem az Avon katalógusból. Sajnos majd csak hónap végén kapom meg, de a hidegben nem igazán volt kedvem boltokban mászkálni, viszont legalább meg volt a terápiásvásárlás érzése így is.