Nőnap

Nos, mivel nem hiába írok már egy ideje blogot, korábban kifejtettem nézeteimet a nőnapról. Most nem teszem. Megvárom, míg a 3 férfikollega akciózik, V. biztos csokit hoz, Radar meg Ricardo virágot. Aputól már kaptam SMSt, igaz anyu telefonjáról írta, nem is értettem először negyed 9kor miért ír anyu SMSt nekem. Aztán kiderült a turpisság.

Hasonlók