A Titok

Nos én hevesen tiltakoztam már a Norbi könyv ellen, pedig A. után (akitől aztán karácsonyra igazi kőmozsarat kaptam) még Tikka is felajánlotta, hogy ha mást nem, kölcsönadja. Az eredeti kötet azonban most mégis itt van nálam és biza bele fogok lapozni. De nem nekem kell, tényleg, hanem Cica kérte, s amikor mondtam, hogy anno ketten is hozzám akarták vágni a saját példányukat (egy barátnő meg egy kolleganő) akkor azt mondta, kár volt tiltakozni, s most legyek szíves elkérni, mert ő meg a férje biza lehet, hogy kipróbálják. Úgyhogy két hét folyamatos elfeledgetés után (hol én felejtettem el szólni Tikkának, hol ő felejtette el, hogy én megkértem) ma reggel itt vált a kis piros update biblia (az első, Katinkával duplán a címlapon) az íróasztalon. Lehet, hogy megyek veszek valami ebédet, közben meg átlapozom. Okulás végett.

Hasonlók