Tegnap főnénim eléggé szésztórt lehetett, ugyanis kidobta az útlevelét, a régi útlevelét amiben a 10 éves amerikai vízuma volt, a repülőjegyét ami jövő csütörtökre szólt, egyetlen mozdulattal. Rendet rakott ugyanis az irodájában, fájlolgatott és az utazási iroda borítékáról azt hitte, valami biztosító reklámujságja. Most tehát rohangászás van, intézkedés és kérdéses hogy lesz e nyugis augusztusom (elutazik majd 3 hétre) vagy sem. Viszont rendben van az irodája, lefűzve a szállongó papírok és mire ma délután beértem (ugyanis éjszakai műszakon vagyok), már nem volt ideges.