Ahogy sejtettük, a házasság véget ért. Nem lehet könnyű most nagy házból két gyerekkel külön albérletbe költözni. Anno azt mondtuk a párommal, hogy a pasi erősen gyanús. S íme, tényleg elkapta a midlife crisis. Pedig a csaj még csak nem is az a típus, aki 10 év házasság után elhagyja magát. Azt hiszem, elnézőbbnek kell lennem Ejtőernyőssel szemben nekem is.