Siker

Mindent beszereztem, amit kellett, bár közben értekeznem kellett anyuval, hogy akkor a Jó éjszakát Annipanni! jó lesz-e. Az volt. Közben láttam egy Ős Boribonos könyvet is, amiből kiderült, hogy eleinte a játékmackó két kisfiú tulajdona volt. De gondoltam ezzel nem érdemes megzavarni a Dórit, hát inkább maradtam a klasszikusnál. Amit most sorra ad ki a Pagony. Jegy megvan, persze borul be az idő is, mi azért irány Balatont nyomunk.

Hasonlók