Uncategorized Van valami jó is… September 20, 2005 No Comments Mivel a légkondi még nincs bekapcsolva, délután kipróbálom a teákat amiket a bankomtól kaptam ajándékba. Previous Post Next Post Hasonlók March 24, 2005 Ilyen se volt még April 1, 2005 Té(vé)tlenül October 30, 2007 Szilárdan