Nagyon rossz napom volt. Mire beértem épp csak kitörlötem a spamjeimet amikor kihalt alólam a hálózat. De nem csak alólam, délutánig nem működött a word-ön kívül semmi. Erre elindultam akkor, hogy szerzek be néhány dolgot amire szükség lenne a gyárban. De persze nem volt, meg annyian voltak, hogy időm nem lett volna végigállni a sort. Közben pedig elfeledkeztem egy megbeszélésről. Ebéd után óta pedig nagyüzem van, visszajött a hálózat, a problémák stb. Fáradt és nyűgös vagyok, Tikka kérdezte meg, miért vagyok ennyire ideges. Mert türelmetlen voltam és felcsattantam többször is. Pedig nem szoktam. Azt hiszem ma egy jó alvás kell holnap reggel ügyse megyek tornázni, lehet kicsit bealudni, összebújni.