Első körben jól sikerült az otthoni ismerkedés a bilivel. Délután többször is ráült Babszem, felöltözve, aztán én elolvastam vagy 5x a Bilikönyvet neki, majd mikor hazajött az apja is. Fürdés után pedig azzal telepedett rá, hogy nagydolgozni fog. Mondjuk szerintem inkább csak játszani akart, kihasználva amit tanult, hogy Samu a könyvben egy egész oldalon keresztül ücsörög a bilijén.Ezt támassza alá, hogy rögtön elkezdett játszani a Legojával.
Viszont ma reggel ráült és pisilt is. Aztán meg persze cipelgettük a bilit, megmutattuk apának, vissza mentünk vele a helyére és eltartott egy darabig, mire megengedte, hogy tartalmát lehúzhassuk a wcn.