X3

Igen, szintén várom, azt azonban nem értem, miért kell annyit vacakolni a női frizurákkal. Bár ahogy elnézem Stormnak most jó a sérója, ellenben Jean Gray-nek nem, ez a hosszú nem az igazi, az X2-es sokkal menőbb volt. Még szerencse, hogy Logannak max a pajeszát rövidítgetik és a haját zilálják jobbra-balra. De azért mégis ez az igazi kép.

Hasonlók