Mégse fogok vasárnap dolgozni. Erre a hónapra nem voltam egyáltalán ügyeletbe beosztva, de hétfőn megkeresett Tikka, nem vállalnám-e el a vasárnapot, mert neki valami közbejött. Elvállaltam, mert semi különlegeset nem terveztünk (majd most), viszont a túlórapénz mindenképp jól jön. Ma aztán 10 óra magasságában aztán bejött Tikka és azt mondta, hogy mégis tud ügyelni vasárnap, hát térjünk vissza az eredeti beosztáshoz, azaz ő igen, én nem, mert hogy neki most alig van pénze és jól jönne. Nem voltam lelkes, persze, mert már lelkileg felkészültem, pénzileg meg beleszámoltam a jövő hónapba. De én ilyen kis rendes vagyok. Csak most már lassan tényleg kezd elegem lenni abból, hogy Tikka nem beszámítható, de legalábbis mindig utolsó pillanatokban derül ki róla, hogy kiveszi a holnapot, délben, hogy a délutánt, 5-kor, hogy a másnap reggelt és pénteken, hogy mégis dolgozik vasárnap. Azt hiszem lassan nem szólhat egy szót se GyéVé miatt, aki eddig hasonló dolgokat játszott el, amiket rossz szemmel néztünk.