A VIP-k azok körülbelül jönnek. Először is nem nálunk kezdenek, hanem a felsőbb vezetésnél van pofavizit. VIPtől függő, hogy milyen az arány. A mieink hajlonganak és örülnek, vagy fordítva a vendégek csapdossák a seggüket a földhöz, hogy itt lehetnek. Minket meg útba szoktak ejteni. Szóltak ma is, hogy jön egy csapat, 3 és 5 között. Lobo balek, maradt itt a strázsán. Igazából éreztem, hogy háromnegyed 5 előtt nem igazán fognak jönni és igazam is volt. Ennek mondjuk az az előnye, hogy utánunk mindig jóval fontosabb program várja őket, azaz gyorsan kell lezavarni a gyárlátogatást. Azt szoktam élvezni, hogy csünggenek az előadásomon, aztán a hátsó sorból a helyi VIPkísérő nekiáll integetni, az óráját mutogatni, hogy menniük kell, mire a vendégek csak nehéz szívvel hagynak itt bennünket. Ma is megtörtént.