Oltás

Eddig tartott az influenza oltás. Sikerült péntek magasságában megfázni annyira valahol, vagy elkapni valakitől valamit, hogy tegnap este volt hőmérkőzés (hugom hívta így kicsiként a hőemelkedést és megamardt a szó a családi szótárban), most meg itthon vagyok, alszom, teát iszom és nem csinálok semmit, csak pihizek. Csütörtökig kihúzom valahogy, remélem.

Hasonlók