Itt is mindenféle megszorítások vannak, úgyhogy a legnagyobb valószínűséggel erről fog szólni a ma délutáni gyűlésünk. Ahogy elnézem nekem egy darabig ez is az utolsó lesz. Mert ősszel lenne aktuális a következő kör, addigra meg otthon akarok már lenni, felkészülni.
2 Comments
óó, mekkora már a baba bennt?
Hivatalos eredmény hétfőn lesz, de elvileg már vagy 15cm