Rádió

Amióta Hepi Endre eltűnt a Rádió 1 reggeléről (2004 augusztusában) sok mindennel próbálkoztam, hogy arra ébredjünk reggel. Aztán tavaly szerencsére legalább a Danubiuson volt hallható, egészen addig, amíg a hülye Balázst be nem kellett oda dugni a Reggeli Triósba. Azóta ő eltűnt. Próbálkoztunk mindenféle reggeli műsor hallgatásával, aztán a következő összeállítás jött be nekünk. Fél hétkor a Danubius reggeli hírösszefoglalójára ébredünk, azt háromnegyedig hallgatjuk, aztán én felkelek, átkapcsolok a Roxyra és ez marad amíg el nem megyünk munkába. Az igazság az, hogy a Roxy lett az egyetlen olyan reggeli műsor, amit nem érzek erőltetettnek. Nekem nem kell túl sok info, csak valami könnyű zene, beszélgetés, egy kis nevetés maximum. Ma reggel a hírek előtt sikerült meghallgatni a Danubius reggeli Triós újabb lejárató kampányát, amiben magukat húzzák le. A Chuck Norris-hídra való szavazás nem jópofa, vagyis egyszer jó végignézni a javaslatok listáját és kuncogni rajta, de ebből kampányt csinálni nagyon szegénységi bizonyítvány. Nah ezért se hallgatjuk őket.

Hasonlók

1 Comment

  1. ébredéskor nem tudok rádiót hallgatni még, nálam ilyenkor ez fizikai képtelenség, az autóban viszont már szól, általában a radiocafés Milliók reggelire. 🙂