Ablakosok

Persze 9-kor telefonáltak, hogy késnek, mert az előző helyen 10-kor lesz az átadás, szóval inkább úgy dél és egy óra között jönnének. Még szerencse, hogy nem fél napot, hanem a teljeset vettem ki. Most már csak azon izgulok, hogy vajon odaérek e a 4-kor kezdődő tornára. Elvileg nem vagyunk problémások, ugyanis tok marad, nem lesz kőműves munka, festés tapétázás, csak ablak ki, ablak be.

Hasonlók