Elkezdtem egy gyönyörű hosszú bejegyzést, aztán elkezdett zavarni a sok-sok tab és becsuktam párat. Persze azt is, amiben éppen az életművemet írtam. Úgyhogy most újra kell az egészet szerkeszteni, de most már nem bízok semmit a véletlenre és a kétbalkezemre, Wordbe írom előbb, majd copy-paste. Mindenesetre tegnap beizzítottam a gombáimat és kiderült autentikus női hangom van.