Eddig komolyan nem húztam fel magam a politikán de most már kezd nagyon elegem lenni belőle. Este a párom rám is szólt, hogy ha ennyire idegesít, ne olvassam az indexet, kapcsoljam ki a rádiót. Kész szerencse, hogy tévénk nincs, mert már rég agyvérzést kapott volna ő is.