Vicces volt, az ügyintéző rezignáltan közölte, hogy számítógépes hiba történt, több száz ember járt hozzám hasonló módon, úgyhogy elnézést kér, már nyomják az újat a héten megkapom a helyeset. Azzal elvette a papírt széttépte és a kukába dobta. Odaérve most csak a nő ücsörgött az irodában éppen nagyon egerezett a gépnél, majd közölte, ő most mással foglalkozik, várjam meg az urat, majd ő segít a problémán, addig is várjak a folyosón. Úgyhogy megint a bácsi intézkedett (hatékony az öreg számítógép nélkül is, s ahogy elnézem sose fog megbarátkozni a bürorácia ezen újabb vívmányával)