Alvás

Azok után, hogy tegnap meg tegnap előtt a napközbeni alvásért szinte könyörögni kellett a Babszemnek, s összesen talán ha 1,5 órát aludt, most már 13 óra 50 perc óta nyomja a szunyát. Ráadásul délelőtt is aludt egy szűk órát. Persze itt van a nagymama, meg eljöttek Cicáék is, hogy megnézzék mekkorát nőtt a gyerek. De őt mindez nem zavarta, csak alszik jó mélyen kint a jó időben.
Szóval úgy tűnik, a hidegfrontnak vége. Vagy csak elővette Babszem a jobbik oldalát, amit nem kell nagyon mutogatnia az anyjának, csak ha vendégek vannak.

Hasonlók