A párom kb. negyed 11 óta van az autókereskedőnél, és még mindig papírok miatt nem a mienk BB. Igaz, egy ilyen nap után már mindene el lesz intézve, kifizetve (vételáron felüli horror összegek átiratásra, eredetvizsgálatra, biztosításra) . De vidékről még mindig legalább másfél óra mire hazaér.