Nyuszitól

Úgy volt, hogy ma bemegyünk a céghez gyerekmutogatóba, de sajnos kaptunk a Nyuszitól valamit (Babszemnek folyik az orra, tegnap este volt egy kis hőemelkedése, nekem meg fáj a torkom), úgyhogy kollektíven dokihoz megyünk. Csak hogy megtudjuk, vajon vírus, vagy csak megfázott a baba. Engem csak az érdekel, hogy vajon mit szedhetek így szoptatás alatt. Egyáltalán van-e valami, vagy csak teázzam és majd meggyógyul.

Hasonlók

3 Comments

  1. Szia! Bocs, hogy csak így beleszólok, de a homeopátiás szereket tudom ajánlani. azt mindenki szedheti a családban 🙂
    Eszti

  2. Azok közül sem mindent, csak amire rá van írva, hogy terhesség/szoptatás alatt is. A többi nincs tesztelve, ezért nem ajánlott – hasonlóan a gyógyszerekhez -.