Hely jelentés

Azoknak, akik nincsenek annyira képben a bloghelyzetet illetően (helló család!) a múlt hét végén elszállt a freeblog egyik vinyója, rajta két és fél havi bejegyzéssel. Köztük ezekkel itt. De sikerült visszaállítani őket, csak a kommenteket kell majd valahogy egyesével visszaszerkesztenem. Mindenesetre leszűrtem a tanulságot, gyakrabban mentek egyelőre, aztán majd meglátjuk, hátha elköltözöm innen is.

Amúgy meg a fogzás kicsit jobban megviselte Zsebit, még hétfőn is lázas volt kicsit. De azóta jól van, nagyon vidám, ökle állandóan a szájában és ha visszatérne ahhoz, hogy éjszaka csak 1x ébred fel, akkor már igen elégedett lennék vele.

Hasonlók