Most már nincs az, hogy letesszük hason a gyermeket és maximum a fejét forgatja álmában. A kukacolást és a tengelye körüli elfordulást ugye már elég korán elkezdte. De most már a jobbra-balra forgolászás is megy. Egyelőre csak azért nem szokott teljesen a hátára fordulni (szóval nem tudni, hogy még mindig felébred-e ha a hátán fekszik, mint 2 hetes kora óta) mert elakad az oldalán, az ágyrács megtámasztja. De úgy már egész jól alszik. Néha a fülét gyűrögeti, vagy a rácsokon lévő fejvédőt morzsolgatja, esetleg a felfüggesztett kisoroszlánt. Úgyhogy megbeszéltük, hamarosan kispárnát teszünk a feje alá, hátha bejön neki (de előbb megvárom, hogy kitisztuljon az orra), tud majd mit piszkálni. Még semmilyen játéka vagy kendője nincs, ami különösebben hozzánőtt volna a szívéhez, amivel tuti megnyugszik, hátha a kispárna az lesz. Na és most már lassan le kell szokni a rugdalózóról mint pizsamáról, és átállni hálózsákra, mert kinőtte a legtöbbet, meg állítólag az utóbbiban jobban tud mozogni és nem gond, ha lerugdalja magáról a takarót.