Közösen

Ma megint tanácsadáson voltunk, s bár most nem kellett volna oltást kapnia (15 hónapos koráig nem kéne), azért beadattam neki a második kört az agyhátyagyulladás elleniből. Még egy lesz jövő hónapban, aztán már csak az emlékeztető. Aztán meg jön majd a többi, amit magánszorgalomból védekezésből megkap majd. Most vigyáztam az egészségességről szóló igazolásra is, a múltkorit egyrészt elvesztettem, másrészt nem is tudtuk volna használni, mert Húsvét után akartuk úszni vinni a gyereket, de közbejött ugye a betegség. Viszont most majd belevágunk. Ráadásul találtam a közelben baba-mama jógát és babamasszázst is, igaz, meg kell várni, hogy összejöjjön legalább egy órányi érdeklődő. Most már megyünk majd közösségbe, ami majd jó lesz babának, mamának egyaránt.

Hasonlók