Most már tényleg

A februári vaklárma óta persze többször is megkaptuk (ld. védőnő alig 2 hete), hogy ha valami gond van a gyerekkel, nyűgösebb, nyálasabb, kézrágcsálóbb, lazábbat kakilóbb, hogy biztos fogzik. Na de most már tényleg érezhető a kis ínyén valami csúcsosodás. És többet alszik egyfolytában (éjszaka csak 1x kelt fel, ami éljen-éljen az elmúlt hetek 2-3 alkalmával szemben), délelőtt is, nyűgösebb, nyálasabb és rágcsálóbb. Újbol kiolvastam a dentinox használati útmutatóját, hogy akkor majd hajrá, jöhet az ínykenegetés. Úgyhogy most már tényleg visszafojtott lélegzettel várjuk, mi és mikor lesz ebből fehér gyöngyszem.

Hasonlók

1 Comment

  1. 🙂 gyöngyöcske?

    mas: kalapom emelnem, ha kitalalnatok hogyan kell duranos pepperonis szendvicset csinalni… 🙂