3 a kislány

Ritkán szokott mostanában előfordulni, hogy a hugaimmal együtt lehetünk. Tegnap azonban összejött, még ha csak rövid időre is. Szakvizsgázó nagyobbik húgom ugye itt írta az írásbelit, tehát fel kellett jönnie Egerszegről. Délegyházáról beautózni meg akkor már nem is nagy gond. Úgyhogy ugyanúgy mint évekkel ezelőtt (azt hiszem 2000-ben volt), amikor kínai étterembe mentünk,  ebédeltünk együtt a Zilában. Szülinapit. Most még két csemete is csatlakozott hozzánk, Eszti mondjuk szívesebben mászkált kinn az utcán, mint hogy az asztal mellett várja, amíg kiszolgáljanak, Babszemnek sok választása nem volt, de azért egy kis ölbeücsörgést ő is kibumlizott.

Hasonlók