Szombaton elmentünk bevásárolni mindenféle cuccot ahhoz, hogy a párom bemutassa, mit tanult már kínai szakácsművészetből. Ugyan az ember kisebb vagyont ott bír hagyni a kínai élelmiszerekért, viszont ezekkel elég sokáig lehet kihúzni. A hétvégén volt tehát gazdag házi tésztaleves, gong-bao csirke és tojásos rizs. Persze nem mind egy nap és alapból kihagyjuk a kínai sót, azaz Nátrium glutamátot, mert nekünk attól szokott kínai éttermes fejfájásunk lenni. De tényleg rövid idő alatt laktató és finom kajákat varázsolt a párom, szóval megérte befizetni a tanfolyamra. Viszont meglepett, hogy a kínaiak a levest is wokban csinálják, naívan azt képzeltem, ahhoz azért elővesznek valami lábost. De takarékos egy népség.
3 Comments
ja 🙂 Gazdag házi tésztaleves elkészítése 20 perc szeleteléssel, főzéssel /hússal/, tálalással együtt. (csak az asztalra előkészítés nincs benne)
gratulálok! majd egyszer lemeózzuk ;-)))
en mindig azt hittem a szojaszosz miatt “keszulok ki” a kinai kajatol, na ezek szerint nem. kar, hogy az ettermekben nem lehet kihagyni az etelbol…