Túlzás

A párom szerint kicsit túllihegem ezt a kaja dolgot. Babszem idővel le fog szokni az anyatejről, erőltetés nélkül is és darabos kajákat is enni fog. Csak ne froclizzam emiatt. Egyébként meg lehet, tényleg taktikát kell változtani. Mert hiába gyártottam itt a finomabbnál finomabb kajákat az elmúlt napokban neki, nem érdekelte se tegnap, se ma. Viszont tegnap inkább evett az én levesemből, ma meg a főzelékemből. Úgyhogy ezentúl tényleg nincs mese, kap azt, amit a felnőttek. Csak még azt kell kitalálni, hogy mi legyen a darabos kajával…

Hasonlók

1 Comment

  1. legyen pl. husleves. es legyen pl. villaval összetörve az a répa. átmenetként. és szigorúan nem neki való, te nem adhatod ám neki, az anyáé! na jó, egy falatot… de csak egyet, na jó mégegyet… (te meg majd eszel, ha épp nem látja 🙂 )