Megható

Kit érdekel, hogy ma Bálint nap van? A nap hírét és látványát a filmes blogokból lehet megkapni (Aeonflux, Filmbuzi, Empire stb.). Itt van az Indiana Jones 4 trailere. Ha valaki régóta olvas, az tudhatja, milyen komoly nekem ez a dolog, elvégre már amikor 25 éves volt, postban ódáztam a hozzá fűződő emlékeimről. Aztán meg az se véletlen, hogy a mozis  naptáram is a Frigyládától indult.  Május 22-től újból lesz a mozikban ostor, féloldalas vigyor, beszólások, flegmaság. Bébiszitter szervezést megkezdem.

Hasonlók

Haj

1 Comment