Rég volt ilyen

Hogy Babszem sétaköben bealudt a babakocsiba. Úgy látszik, kicsit sok élmény érte már ma reggel: jöttek a légkondi szerelők, ráadásul ezért a párom is tovább maradt itthon. Aztán meg tízórai után felpakoltunk és bebuszoztunk a Múzeum körútra mert most személyes átvétellel kértem a bookline csomagomat. Hazafelé meg elringatta a 9-es busz, úgyhogy most kinn alszik a folyosón:)

Hasonlók