Mint itthon ülőt csak annyira izgat, hogy nem nyomom a légkondit, mert még mindig bőven áll alattunk a kocsisor. A páromat már inkább érintette a reggel nagy kérdése, hogy ér be a munkahelyére. Neki még ha csak a BKV sztrájkolt volna a MÁV és egy kis gyaloglás egész jó időt hozott volna. De a MÁV sztrájk miatt, bár reggel figyeltük, megy-e el vonat a Nyugati felé. Ment, 1 óra alatt kb 2, de szinte SENKI se volt rajta + behúzták azt a vonatot amit minden reggel látunk üresen behúzni. Aztán úgy döntött, marad a kocsi. Mert a munkahelyére villamossal 35 perc alatt beér, reggel és délután kocsival 40-50 perc, pedig csak 4 km az egész légvonalban, amúgy is 6. Aztán kitalálta, hogy pár kollegáját is összeszedi együtt mennek majd be, mert mégis milyen szar látvány, hogy a sok autóban mind-mind 1-1 ember ül. Úgyhogy 8 körül elindult. Egyelőre még nem jelezte, hogy beért volna. Nekünk meg már séta time van.
Persze ha lenne biciklink, gondolom inkább ő is azzal ment volna.