Hétfő van

Tegnap végül 2 után már láztalan volt a fiatalúr, sőt éjszaka is. Kicsit el is bíztam magamat, hogy lám meggyógyult, de délelőtt éreztem, hogy meleg a feje, lázmérés (most már nagyfiú, lehet neki hónaljba mérni és rájött, hogy kevésbé kellemetlen mint fenékbe, úgyhogy nagyjából hagyja is magát) 38 fok, lázcsillapító, aztán megin minden oké. Viszont így megint elmaradt délelőtti séta. De délután legalább elmegyünk majd a párom elé, mert nekem is hiányzik a kimozdulás. Tegnap a könyvklubot is le kellett mondani, szombaton meg tornára nem tudtam menni. Szobafogságot nem nekünk találták ki.

Hasonlók

Tea