Szigetelés

Az óvodai szülőin végül a mi ajánlatunkat fogadták el, hogy menjünk családi kirándulásra a Hajógyári szigetre. S ezt tegyük június 4-én. Eleinte úgy volt, hogy mi majd kocsival megyünk, hiszen Babszem a HÉV-vel nincs annyira jóban. De aztán a héten úgy döntött, hogy mégis a többiekkel és BKV-val megy (meg az apjával), én meg azért kocsival, hogy legyen alternatív útvonal is. Mire odaértem vált világossá, hogy ma van a Gyereksziget első napja is. Szerencsére a behajtás után a parkolóban azonnal találtam helyet, aztán megjöttek az ovisok is és végül azért a csúszdák árnyékában telepedtünk le. A gyerekek jöttek-mentek, csúszdáztak meg kipróbáltak egy csomó T-comos programot is, én azonban főleg a cuccokra vigyáztam az árnyékban meg olvastam.

Na meg rohamosztagosokkal haverkodtam:

Hasonlók