Múlt héten felmondott a párom, ugyanis pont a szülinapomon volt egy interjún, amivel eleinte úgy volt, hogy annyira nem érdekli, utólag meg persze teljesen oda volt, hogy elszúrta és biztos nem veszik fel. Pedig néha már nagyon teli volt a hócipője a jelenlegi helyével. Holott éppen kicsit kiemelték, több feladatot és kihívást kapott volna, csak éppen anyagilag nem kapott elég ösztökélő erőt ahhoz, hogy komolyan is vegye a dolgokat. Illetve komolyan még vette volna, de semmiképp nem adta volna életét és vérét a cégért. Aztán múlt héten felhívták, hogy szívesen látják, ő meg fogta magát és még azon melegiben felmondott. Csak a felettese arra kérte, valami hülye elképzelés miatt, hogy a munkatársainak ne szóljon egyelőre erről. Úgyhogy egy hete hallgatni volt kénytelen. Közben felmondott egy másik kollega is a cégüknél. Úgyhogy valószínűleg aki nem hülye ott, az már rájött közben, hogy a párom miért nem foglalkozik néhány kérdéssel úgy ahogy kéne, annyira komolyan mint máskor szokott. Mindenesetre ő már egy hete nagy vidáman készül az elmenetelre, ami június 4-én következik be. De ma végre publikus lett a dolog, úgyhogy írhatok róla én is.
Munka több lesz, lehet tovább is kell dolgoznia, viszont megszabadul a munkaköre azon részétől, amit nem kedvelt (ügyfélkapcsolat), anyagilag meg persze jobban fogunk állni. Úgyhogy most izgalmas újdonságok, változások várnak ránk.
1 Comment
🙂 Gratulálok!