Gombamód

Mivel a gyerek elég rohamosan nő, természetesen a hirtelen beköszöntő hideg ráébresztett, hogy nincs normális télikabátja. A tavalyiakat, vagy a tavasszal hordott átmenetiket már kinőtte. Úgyhogy ma elmentünk orvosolni a dolgot. Amúgy sincs nagy kedvem ilyen időben sétálgatni kinn a szabadban, az Arénában meg hétköznap délelőtt simán elrohangál a gyerek, így meglesz a kilómétere is. Végül a CandA-ban sikerült 3 az 1ben kabátot venni, azaz a kapucni legombolható, meg a polár bélés külön kardigánként is hordható. Megbeszéltük még korábban az emberrel, hogy ha nem is hosszútávra, de legalább tavaszra még gondoljunk, szóval vegyünk 1 számmal nagyobbat. Úgyhogy 98-t kapott belőle. Mivel ott ráadtam, hogy azért tud-e benne mozogni és simán bemászott a polcok alá benne, a tesztet sikeresnek értékeltem, szóval mentünk a kasszához. Azért majd még nézelődöm turkálókban is, mert még egy kabát nem ártana, de ugyanennyit már nem adnék érte. Úgyis a gumicsizmája is határeset már és a cipője is. Még szerencse, hogy jövő hónapban már fizetést kapok, nem csak a GYEDet.

Hasonlók