Nagy nap

Hetek óta először Babszem ismét végigaludta az éjszakát. Nem ébredt fel, nem jött közénk, egész hamar aludt el este is, nem rúgta le magáról a takarót (bementem vagy 3x ellenőrizni, mert persze még mindig nincs fűtés) és fél perccel a rádió ébresztése előtt kelt fel. Bár magára öntött fél bögre kakaót azért jó kedve volt reggel is és egyetlen csepp könny nélkül masírozott be a bölcsis csoportba is.

Hasonlók