Lehet, hogy az egész csak gyomorrontás volt, mert bár szombat reggel kétszer töltötte tele Babszem a pelenkáját, aztán délelőtt aludt majdnem másfél órát, majd alig akart enni egész nap, s estére még volt egy kis hasfájása és sétálni is nagyon nyugdíjas tempóban voltunk, mára már szinte kicserélték. Délelőtt még mindig csak kíméletesen mászkáltunk egy kört, de aztán volt rendes evés, hatalmas alvás és közel normális, egyszeri széklet. Csak éppen estére lett felspannolva, mert nagyon várta a nagymamát, ugyanis úgy döntöttünk még legalább 2 napot nem visszük vissza a bölcsibe, hogy tényleg minden 100% legyen, meg ne pont péntekre, a dupla télapóra robbanjon le újra, ezért szaván fogtuk teszvesz nénit és felrendeltük. Úgyhogy sokáig tartott az altatás.