Uncategorized Ami elmaradt December 26, 2008 No Comments és nem is hiányzik az az, hogy idén nem kaptam egyetlen Boldog Karácsonyos SMSt sem. Semmi versike és MMS. Köszönöm. Previous Post Next Post Hasonlók February 28, 2004 A gyárban April 10, 2006 Oltás September 25, 2003 Nah