Péntek este elmentünk Mirwenékhez társasozni. Megcsodáltuk a még egészen élénk kereken 4 hónapos Zsófia hercegnőt, aki vacsorája után komolyan és hosszan mesélt, láthatólag nem utált ki minket, mert megzavartuk az esti szeánszát. Vittük az Alhambrát, természetesen bár először játszott, Eb nyert, de én rögtön kitaláltam, hogy azért, mert valahol mégiscsak ez a végzettsége. Aztán persze mi lányok ragaszkodtunk a nagy kedvenchez, a Puerto Ricohoz, ahol aztán szépen átengedtük az elsőséget a férfiaknak, holtversenyben én meg szokás szerint mindkét játékban vesztettem. De nem is ezért tartok ki, hanem a feeling miatt. Meg egyébként is, jó társasozni. Meg is beszéltük, hogy júliusban majd újrázunk, ha megint Babszemtelenek leszünk.
Szombaton én ügyeltem, a párom meg átszerelte otthon a gépparkot, bár még mindig rengeteg kábelünk van, azért egy-egy hosszabbító kikapcsolásával tudunk áramtalanítani. Este pedig elmentünk moziba. Már nagyon rég nem voltunk csúcsidőben a Westend Palacában. Jó sokat kellett sorbaállni, a terem tele volt és sikerült kifogni, hogy a mögöttünk ülők minden poénon, ami elég alpári volt, hatalmasakat nyihogjanak. Amúgy nekem bejött a Másnaposok, mert a témája és a férfiszereplők ellenére nem találtam túl durvának. Simán lejött belőle a lényeg: a pasik amit tudnak, elszúrnak. Az embernek viszont nem tetszett a film.
Mára elterveztük a nagytakarítást, szaunázást és a hűtőszekrény kiszabadítását a tálaló fogságából. Aztán délben felálltunk a számítógépek mellől, rendeltünk egy pizzát meg levest. A takarítás elmaradt, viszont a wellnesst és a tálaló odébb rakását megcselekedtük. De végülis apák napja volt, meg kellett ünnepelni. S hihetetlenül jólesett semmit se csinálni egész nap, csak punnyadni.