Fogyás

Az első komoly torokfájásos betegséggel nyűglődünk. Babszem nem nagyon akart enni meg inni, mert akkor fájt a torka. Aztán tegnap este már a pocija is, mert éhes volt szegény.

Végül ma már evett egy közel normális adagnak számító húslevest kis hússal és egész sok sárgarépával, sőt utána teát is rendesen ivott. De azért láthatóan nem olyan szép kerek a képe, mint az alábbi fényképen.

 

Hasonlók